COMPACT
compact-008
Infolinia:

Pod tym numerem telefonu uzyskają Państwo więcej informacji o naszych produktach oraz będą Państwo mogli złożyć zamówienie:

695 889 669

Cena:

od 7480,75 zł

Dane techniczne:
Szerokość siedziska Szerokość siedziska 280 – 500 mm
co 20 mm
Głębokość siedziska Głębokość siedziska 320 – 500 mm
co 20 mm
Wysokość siedziska Wysokość siedziska przód: 380 - 530 mm
tył: 380 - 500 mm
co 10 mm
Wysokość oparcia Wysokość oparcia 300 - 510 mm
co 15 mm
Długość podudzi Długość podudzi 210 - 510 mm
co 10 mm
Kąt oparcia Kąt oparcia 82°/ 86°/ 90° /94° /98° /102°
Szerokość całkowita Szerokość całkowita Szer. siedziska + 180 mm
Szerokość po złożeniu Szerokość po złożeniu ok. 290 mm
Długość całkowita Długość całkowita 70°: ok. 940 mm
80°: ok. 890 mm
90°: ok. 840 mm
Waga całkowita Waga całkowita bez obciążenia:
ok. 11 kg
Waga transportowa Waga transportowa bez kół tylnych:
ok. 8.3 kg
Max. waga użytkownika Max. waga użytkownika 130 kg
Crash test approved Crash test approved Tak

STWORZONY DLA LUDZI WYMAGAJĄCYCH WYŻSZEGO POZIOMU WSPARCIA I WIĘKSZYCH MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI

Küschall Compact jest „łatwym w prowadzeniu” wózkiem dedykowanym osobom o znacznie ograniczonej sile. Szeroki zakres regulacji i możliwości konfiguracji powodują, że küschall Compact staje się funkcjonalnym i niezawodnym wózkiem z możliwością przystosowania dla hemiplegików. Doskonałe właściwości jezdne oraz wysoki poziom bezpieczeństwa i stabilności sprawiają, że küschall Compact jest „łatwym w użytkowaniu” składanym wózkiem o wyjątkowych możliwościach adaptacyjnych. Posiada on parę zdejmowanych i odchylających się do środka lub na zewnątrz podnóżków ułatwiających transfer z i na wózek. Po złożeniu ma niewielkie, kompaktowe wymiary.

1. KONFIGURACJA:

Wózek wyposażony w standardową aluminiową ramę w kolorze „umbra glaze” w połączeniu z CPS techno – antracyt, karbonowe boczki chroniące ubrania przed zabrudzeniem, tapicerkę oparcia aero, dwuczęściowe plastikowe podnóżki, koła przednie Starec 4″, tylne koła high performance z oponami Schwalbe Maraton i aluminiowe szare ciągi.
2. RAMA TYPU ABDUKCYJNA:

Dla tych, którzy potrzebują bardzo niskich wysokości siedziska od podłoża, jak na przykład użytkownicy z porażeniem połowiczym, Küschall Compact może być zbudowany z ramą typu abdukcyjnego (użytkownik otrzymuje 30 mm z przodu dodatkowej przestrzeni na każdą stronie) na prawą, lewą lub obie strony.
3. RAMA PODNÓŻKA:

Küschall Compact może być skonfigurowany według indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jest oferowany z opcją trzech różnych kątów nachylenia podnóżka: 90°, 80° i 70°. Podnóżki można składać zarówno do środka jak i na zewnątrz, mogą być również łatwo zdjęte.
4. RĄCZKI:

küschall Compact oferuje szeroki wybór rączek do pchania: od klasycznych stałych w wersji mini lub długiej, składanych, do rączek o regulowanej wysokości (pokazane na zdjęciu), w zależności od indywidualnych potrzeb asystenta użytkownika wózka.

Zasady pomiaru wózka i jego użytkownika:

Zasady pomiaru wózka